465. natjecatelja danas je startalo na 22. međunarodnom Varaždinskom polumaratonu. Ove godine poslužilo  je vrijeme koje je bilo gotovo pa idealno i nova staza koja je odlična, čista suprotnost onoj od godina prije…
Gabrijela Šalković otrčala je stazu (koja je ipak malo duža bila – 21,300 m) u vremenu od 1.36.40 i time zauzela ukupno 20. mjesto u ženskoj konkurenciji i 2. u Ž35.
screenshot_1Jučer su trenerski dvojac Goran Stanojević i Damir Matan “ispeglali”  dugačku stazu (cca 34 km) Ogulin Trail-a, izuzetno lijepoj,ali i izuzetno teškoj trail utrci. Iako je bio sunčan dan, Klek je ponudio kišu i prolom oblaka..čisto da ne bude razlike od prošlih godina 🙂
Goran je otrčao stazu za 4:51:17( 36. ukupno), a Damir za 5:05:57 (40. ukupno)

 

 

Komentiraj

komentari

Odgovori

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Obavezna polja su označena sa *

Ova web-stranica koristi Akismet za zaštitu protiv spama. Saznajte kako se obrađuju podaci komentara.