Ovaj tjedan plan za trkače je sljedeći:
  1. grupa – Ponedjeljak – Srijeda: Korana, Atletski – 19,30h
  2. grupa – Utorak – Petak: Korana, Atletski – 19,30h
  3. grupa – Ponedjeljak – Srijeda: Korana, Atletski – 19,30h
  4. grupa – Ponedjeljak: Korana, Atletski – 19,30h; Srijeda: Edison park – 19,30h; Subota: Kozjača – ujutro(vrijeme naknadno) U Kozjaču može doći polaznici drugih grupa koji žele pratiti tempo 4. grupe
Četvrtak: Arena centar – vježbe snage – 20.15h

Nordijsko hodanje:
Ponedjeljak – Srijeda: 17,00h i 19.30h
Četvrtak: Arena centar – vježbe snage – 20.15h
NEDJELJA: Japetić liga 2. kolo za sve: Kreće se 08.45h ispred Mc Donald’s-a
NEDJELJA: Gong kupka, zbog bolesti bilo je odgođeno jučer. u 20.00h, Plesni centar STUDIO 23, Haulikova 24, Karlovac. Donacija: 30 kn, ukoliko dovedete nekoga sa sobom donacija je 20.00 kn po osobi.
Zvučna kupka je oblik meditacije u kojem sudionici leže ili sjede, u njima najugodnijem položaju. Svatko za vrijeme kupke prolazi kroz svoje jedinstveno iskustvo koje ovisi koliko je isti spreman i otvoren za prihvaćanje promjena.
Gong se sluša drugačije od ostalih instrumenata.
Kod sviranja osnovnih tonova, Gong proizvodi nove tonove i slušatelju se čini kao da sluša cijeli kozmički orkestar. Kada smo izloženi njegovom zvuku, lakše se duboko opustimo. Usporavaju se moždani valovi i mi ulazimo u stanje budnog sanjanja, u kojem se ego utiša, a naše unutarnje vodstvo vodi zvuk u svaku stanicu našeg bića i pokreće samoozdravljenje.
Slušajući Gong, dozvoljavamo da zvuk prodre u svaku stanicu našeg tijela i Duše i na taj način briše negativne zapise i traume koje smo duboko pohranili u sebi. Oslobađamo se stresa, depresije, strahova. Poboljšava se cirkulacija krvi i limfe.
Odstranjivanjem različitih blokada i napetosti jača imunološki sustav i povećava se životna energija.
Zvuk Gonga u čovjeku ostvaruje sklad na fizičkom, emocionalnom, mentalnom i duhovnom nivou.
Na kupku je potrebno ponijeti prostirku ili karimat, ugodnu odjeću (trenirku), tople čarape, dekicu za pokriti (može vreća za spavanje) i flašicu sa vodom.
TERAPIJA ZVUKOM NIJE NADOMJESTAK ZA MEDICINSKO LIJEČENJE BOLESTI.

Komentiraj

komentari

Odgovori

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Obavezna polja su označena sa *

Ova web-stranica koristi Akismet za zaštitu protiv spama. Saznajte kako se obrađuju podaci komentara.