Jučer je održana prva u nizu utrka pod nazivom “5×5 Winter classic”. Zagreb 5×5 sastoji se od pet jedinstvenih cestovnih atletskih utrka na 5km na različitim lokacijama u Zagrebu i svaka utrka ima poseban naziv i poseban „image“.

Uz nisku temperaturu,  -7°c, na utrci je sudjelovalo čak 350 trkača i trkačica. Gabrijela Šalković (Udruga “Dodir prirode”) ostvarila je ukupno 6. mjesto od 152 žene i 1. je u svojoj starosnoj kategoriji sa rezultatom 20.54 min. Od karlovačkih trkačica izdvojili bi još Darinku Vučković (Udruga “Dodir prirode”), koja je bila 4. u svojoj starosnoj kategoriji sa vremenom 24.08 min, te Anđelku Mađar, polaznicu Škole trčanja RaN 047 koja je stazu pretrčala za 24.58 min i time zauzela 10. mjesto u svojoj starosnoj kategoriji.

Sudjelovali su još:

Nataša Muža 31.39 min
Danijela Martinović 27.53 min
Milan Beuk 27.53 min

“Zagreb Spring Break” vraća se u punom sjaju! Druga u nizu utrka serijala “Zagreb 5×5” – Zagreb Spring Break –održat će se 12. ožujka 2017. (nedjelja) u 11:00 sati.

 

 

Komentiraj

komentari

Odgovori

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Obavezna polja su označena sa *

Ova web-stranica koristi Akismet za zaštitu protiv spama. Saznajte kako se obrađuju podaci komentara.