Reklo bi se idealni zimski uvjeti i nas pet sudjelovalo je u subotu na atletskoj utrci 162 stube u Zagrebu. Utrku organizira  SportMEF , studentska udruga sporta na Medicinskom fakultetu u Zagrebu s ciljem osvješćivanja javnosti o važnosti tjelesne aktivnosti u borbi protiv kardiovaskularnih bolesti. Staza je duga 4.200 m, a specifična je po tome što se trči Schlosserovim stubama po kojima je utrka i dobila ime (ima ih 162). Trkača je bilo 294.

Naši rezz:


  • Gabrijela Šalković 5. ukupno – 17.50 min
  • Darinka Vučković 17. ukupno – 21.11 min
  • Milan Beuk – 22.02 min
  • Danijela Martinović 38. ukupno – 24.29 min
  • Morana Sabljić 57. ukupno – 27.40 min

 

Komentiraj

komentari

Odgovori

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Obavezna polja su označena sa *

Ova web-stranica koristi Akismet za zaštitu protiv spama. Saznajte kako se obrađuju podaci komentara.