U subotu u sklopu manifestacije “Hodanjem k zdravlju” održao se i 1. Kalvarija trail u dužini od 9 km. To je ujedno i prva trail utrka održana u Karlovcu. Start je bio na Starom gradu, a cilj na PD Kalvariji na koju su stizali od jutra i hodači sa raznih dužina staza…Vinice, Suda u Karlovcu, Vile Anzić…
Na utrci je startalo 58 trkača i trkačica, a istu je završilo 57. Najbolji na stazi bio je Mario Špoljar koji je stazu prošao za 37 min i 30 sec. 10 sekundi iza njega došao je Marko Gorički, a 3. je bio Ivan Lovrenčić. Od cura najbolja je bila Vanesa Pažur (AK Sljeme) sa vremenom od 58 min 12 sec, a samo 9 sekundi iza nje došla je naša karlovčanka Darinka Vučković (RaN o47). Treća ukupno bila je također karlovčanka Ana Marija Kovačević (RaN 047) koja je stazu pretrčala za 59 min 24 sec.
Kalvarija trail ujedno je bio i 1. klupska utrka “RaN 047” a najbolji su bili:
Muški:
  1. Car Silvio – 51.23 min
  2. Szilvasy Predrag – 56.39 min
  3. Dojčinović Gajo – 57.50 min

 

 

Žene:
  1. Darinka Vučković – 58.21 min
  2. Ana Marija Kovačević – 59.24 min
  3. Anđelka Mađar – 1:03.57 min
Rezultati su službeni i možete ih vidjeti OVDJE
Slikice imate OVDJE
Hvala svima još jednom što ste sudjelovali. Bilo je lijepo vidjeti puno Karlovčana, polaznika naše školice i dragih prijatelja trkača. Vidimo se opet iduće godine na 2. Kalvarija trail-u 🙂

Komentiraj

komentari

Odgovori

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Obavezna polja su označena sa *

Ova web-stranica koristi Akismet za zaštitu protiv spama. Saznajte kako se obrađuju podaci komentara.