Jučer je bilo zadnje kolo Koranske lige i proglašenje najboljih. Liga se sastojala od 5 kola, gdje zadnje kolo nije bilo u bodovanju. Trčalo se oko korane i po nasipu dvije dužine staza -cca  2.5 km  i 5 km. Na dužoj stazi u ukupnom poretku članice našeg kluba i polaznica škole ostvarile su odličan plasman. Ivana Želježnjak osvojila je 1. mjesto, a Darinka Vučković bila je ukupno 2. Čestitamo curke 🙂

Gović liga je također pri kraju. Još nas dva kola dijeli do završetka. U ukupnom poretku na dugoj stazi dužine 7.6 km Gabrijela Šalković je vodeća od žena, a Ivana Želježnjak drži čvrsto drugo mjesto, dok na kratkoj stazi dužine 4,4 km, ubjedljivo vodeća je Ana Marija Kovačević, treća u poretku je Marina Pribanić.

Rezz – Govic_2017_Summer_10.kolo

Komentiraj

komentari

Odgovori

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Obavezna polja su označena sa *

Ova web-stranica koristi Akismet za zaštitu protiv spama. Saznajte kako se obrađuju podaci komentara.