Jučer je u Jastrebarskom održana  cross utrka povodom Dana Grada. Društvo za sport i rekreaciju Jastreb extreme organiziralo je utrku na 4 i 8 kilometara. U lijepom Perivoju dvorca Erdody nastupilo je tridesetak natjecatelja, te su najbolji za osvojena prva ti mjesta dobili medalje. Na utrci su sudjelovali i članovi RaN 047 te ostvarili zapažene rezultate. RaN-ovci su trčali dugu stazu, a najbolja na istoj bila je Gabrijela Šalković. Druga je bila Sanja Švajcer. Na dugoj stazi ukupno drugo mjesto pripalo je Saši Mikašinoviću koji je ujedno ostvario i svoje najbolje vrijeme. Goran Stanojević bio je ukupno 6.

Nakon održane utrke domaćin je za sve prisutne organizirao prigodno druženje uz degustaciju mladog vina i pečene kestene. Utrka se je održala pod pokroviteljstvom grada Jastrebarsko i gradske sportske zajednice.

 

Najbolji na Kratkoj stazi (4km):

žene
1. Martina Pičman
2. Vesna Brajak
3. Ivona Ciban

muški
1. Velimir Kokot
2. Luka Bakarić
3. Daniel Divjak

 

 


Najbolji na Dugoj stazi (8km):

žene
1. Gabrijela Šalković
2. Sanja Švajcer
3. Ana Petrov Brkić

muški
1. Nenad Koletić
2. Saša Mikašinović
3. Kristijan Dolenac

 

 

 

Komentiraj

komentari

Odgovori

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Obavezna polja su označena sa *

Ova web-stranica koristi Akismet za zaštitu protiv spama. Saznajte kako se obrađuju podaci komentara.