Holjevka je uz Zagreb Maraton, druga trka koju organizira Zagrebački Atletski Savez a služi u svrhu zagrijavanja trkača za predstojeću sezonu i to na najbolji mogući način – lijepom i brzom gradskom desetkom s malo zavoja i startom na sredini mosta Slobode! Ove godine uvjeti i nisu bili pre idealni što se tiče vremenske prognoze, no to nije spriječilo 300 trkača i trkačica da otrče stazu dugu 10 km.

Od RaN-ovaca Zoran Vučković otrčao je za 40 min i 34 sec te je time zauzeo ukupno 22 mjesto u muškoj konkurenciji a u svojoj kategoriji bio je 1.

Darinka Vučković bila je 5. u svojoj starosnoj kategoriji.

Sljedeća utrka je Crazy Hill – trail utrka u Ludbregu, staza 15 km i 35 km.

Komentiraj

komentari

Odgovori

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Obavezna polja su označena sa *

Ova web-stranica koristi Akismet za zaštitu protiv spama. Saznajte kako se obrađuju podaci komentara.