Ovaj vikend u subotu, održala se već tradicionalna utrka u sklopu dana Krašića utrka na 21,1 km i 11 km. Od RaN-ovaca sudjelovao je Mladen Lišnjić koji je bio ukupno 4. -ti na 21,1 km i Emil Brnardić koji je bio ukupno 20.-ti i 8. u svojoj starosnoj kategoriji.

Danas je održan također već tradicionalni i  4. Gornjostubički cener. On se organizira u sklopu poznate manifestacije: „XXI. Susreti za Rudija 2018.“ posvećeno Rudolf Perešinu koji je heroj Domovinskog rata, rođen u Gornjoj Stubici. Tijekom cijelog dana odvijaju se razne kulturno sportske manifestacije, aero miting sa preletima mig-a, raznih letjelica i padobranaca, te veliki vatromet u večernjim satima.

RaN-ovci su sudjelovali na stazi od 5 km i 10 km te ostvarili odlične rezultate. Na stazi od 5 km Ana Marija Kovačević zauzela je ukupno 1. mjesto žene, a Antonio Pintur ukupno 3. mjesto muški. Na stazi od 10 km Gabrijela Šalković bila je ukupno 2. žena. 

 

Komentiraj

komentari

Odgovori

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Obavezna polja su označena sa *

Ova web-stranica koristi Akismet za zaštitu protiv spama. Saznajte kako se obrađuju podaci komentara.