Jučer je održana 57. Noćna utrka grada Samobora u organizaciji KCIPT Samobor. Utrka se trčala po ulicama Samobora sa startom i ciljem na glavnom trgu. Kao i svake godine domaćini utrke pobrinuli su se da sve bude organizirano na visokom nivou. Utrke su startale od 18h dječje, u 19h startala je utrka na 5 km, a u 20h utrka na 10 km. 

Na 5 km nastupio je 161 natjecatelj/ica, a među njima i naši RaNovci Dobriša Adamec koji je utrku završio za 31:23 min i time zauzeo 53. mjesto te Katarina Ratkaj koja je utrku završila za 36:25 min i time zauzela 98. mjesto.

 

Na 10 km bilo nas je nešto više. Najbolje vrijeme otrčao je Saša Mikašinović u vremenu 43:05 min te u konkurenciji od 135 muških bio ukupno 41. Saša je ostvario time i svoje najbolje vrijeme na 10 km.

Nekoliko stotinki za njim sa vremenom od 43:05 min također, Gabrijela Šalković ostvarila je 3. mjesto u ukupnom plasmanu žena. Ukupno se natjecalo 67 žena. Odlična je bila i Željka Cunić Milošević koja je otrčala svoje najbolje vrijeme na 10 km – 44:46 min te time zauzela ukupno 6. mjesto žene.

 

Marina Pribanić bila je ukupno 22. žena – 52:46 min i Ivana Radović 56:32 min ukupno 32. 

Već sutra starta 2. kolo Kontinetrail lige – Poniq trail na kojoj nastupaju i RaNovci/ke u nešto drugačijem sastavu. Izvještaj slijedi…. 🙂

Komentiraj

komentari

Odgovori

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Obavezna polja su označena sa *

Ova web-stranica koristi Akismet za zaštitu protiv spama. Saznajte kako se obrađuju podaci komentara.