U četvrtak 05.09.2019. počinje jesensko-zimska “Škola trčanja “RaN 047”  na Foginovom, atletska staza.  Početna grupa starta u 19,00h. Svi zainteresirani molimo da dođu 15 minuta prije. Od obuće i odjeće treba tenisice za trčanje, majica sa kratkim rukavima i kratke hlačice za trčanje. Ukoliko bi bila kišica ponesite šiltericu i lagani šuškavac. Ponesite i flašicu vode. Sve ostale detalje vezane uz treninge dobiti ćete od voditelja grupe.

Svi ostali školarci koji su do sada trenirali u 3D grupi, a nisu preko ljeta trčali, neka također dođu u termin 19,00h. Oni koji jesu voditelj grupe će Vas obavijestiti kada ćete doći.

Napredna grupa starta u dogovoru sa svojim trenerom. 

Svima želimo da idućih 10 mjeseci uživate na treninzima, napravite nešto novo za sebe, naučite nešto novo o sebi.. Trčanje nije samo sport, to je način života, probijanje vlastitih granica, briga o svom zdravlju, stvaranje novih prijateljstva… 

Vidimo se u novoj sezoni 🙂

 

Komentiraj

komentari

Odgovori

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Obavezna polja su označena sa *

Ova web-stranica koristi Akismet za zaštitu protiv spama. Saznajte kako se obrađuju podaci komentara.