Danas su jake,RaN047 Trail snage😊,pohodile 2. Moslavina Trail u Podgariću..

U kategoriji Challenge-28km i 1250m ⬆️ je nastupila moja malenkost sa rezultatom 3.25.00. I zauzeo ukupno 16.mj. dok je g.Petar Fink u kategoriji Active -18km i 800m⬆️zauzeo 19.mj. ukupno sa rez. 2.32.00.

Na žalost niti ove godine organizator nije namijenio proglašenje po st.kategorijama, što mislim da je propust jel se radi o iznimno teškoj i zahtjevnoj utrci i takva stvar bi trebala biti pod obavezno..

Što se naših rez. tiće, mislim da g.Fink treba biti vrlo zadovoljan , pošto je to njemu ujedno i najzahtjevnija utrka do sada i odlično je to odradio.

Ja zadovoljan baš i nisam ,pošto je ozljeda koljena a i pretreniranost prošlih mjeseci učinila svoje pa sam svoje najjaće oružje (nizbrdica) morao ostaviti za neku drugu utrku 😩

Ali ,”show must go on”…samo slabi plaču😊😊

Komentiraj

komentari