Od Šimuna nismo ni očekivali ništa manje osim čiste brutale začinjene brutalnim usponima  po totalno brutalnom vremenu…ali i to treba probat. Još jedno novo iskustvo upisano u knjižicu utrka 🙂 . Inaće, malo karlovčana je nastuplio kroz godine na ovoj utrci, svega nas šestero. 

Krenuli smo rano ujutro, nadobudno, po kišurini koja je lijevala ko iz kabla, začinjeno burom cijelim putem, nadajući se da će se do 11h lagano umiriti, ali to se nije desilo. Na stazi je bilo izuzetno tehnički zahtjevno. Špičasto kamenje, trčanje po samoj kamenoj obali mora, sve to začinjeno ledenom kišom i jakim naletima bure.

Staza je bilo tri i ukupno 348 natjecatelja od kojih je 305 završilo utrku:

  • Light – 7 km / 300m
  • Active – 14 km /450 m
  • Challenger – 24 km /600 m

Na Active stazi trčala je Gabrijela Šalković i u konkurenciji od 64 žene bila je ukupno 3. u vremenu 1:53:16 sec.

Challenger stazu trčao je Silvio Car koji je dijelio odlično 9. mjesto u vremenu 2:25:16. Damir Matan također odlično otrčano vrijeme 2:50:18 i ukupno 28 muški od 52 natjecatelja.

Na istoj stazi bila je i naša karlovčanka Mirjana Kolar (Ka-Tim) koja je stazu završila ukupno 5. žena.

Na ovoj utrci nije bilo kategorija.

Komentiraj

komentari