Danas se održao 4. Brinje trail u organizaciji AK Maksimir.  U sklopu utrke Mali medo (17 km/550m ↑) održalo se Prvenstvo Hrvatske u trailu za veteranke i veterane za sve trkačice i trkače starije od 35 godina na dan utrke registrirane u HAS-u ili HAVU-u. Starosne kategorije Prvenstva Hrvatske za veterane i veteranke bile su uobičajene veteranske kategorije (Ž/M35, Ž/M40, Ž/M45 itd. po pet godina).

Staza je u odnosu na prošlu godinu bila zahtjevnija, ali odlično označena. Sa svim elementima trail-a – trava, blato, kamen, voda, lišće, jaki usponi, opake nizbrdici, šaš, visoka trava, potoci, jezero, Stari grad Sokolac Frankopanski ostvarili smo i odlične rezultate.

Iz naše udruge nastupali su Dominik Seljan, Car Silvio i Gabrijela Šalković te su svi osvojili i postolja.

Gabrijela Šalković je ukupno bila 2. žena i prva u svojoj starosnoj kategoriji. Na PH u trailu za veteranke zauzela je 1. mjesto Ž40.

Silvio Car zauzeo je odlično ukupno 5. mjesto i 3. mjesto u kategoriji M50+, dok je u PH za veterane bio 2. u istoj kategoriji.

Dominik Seljan je u kategoriji MS osvojio 3. mjesto.

Naš Karlovčan Damir Matan (AK Karlovac) na PH za veterane osvojio je 2. mjesto u svojoj starosnoj kategoriji.

 

Komentiraj

komentari