05.09.2021. u organizaciji AK Sljeme održano je 5. PRVENSTVO HRVATSKE U TRAILU. Četvrtu godinu zaredom jesenski trail na obroncima Medvednice – i to svake godine na nekim novim stazama. Ove godine lajtmotiv utrke je njen start – Snježna Kraljica, odnosno objekt (dom? hotel?) koji je, kako stvari stoje, od sada baza za početak svih sljemenskih utrka. U ponudi su bile tri staze – Markuševac, Bistra i Gorščica. Dužina staze 42.2 km iliti maraton iliti Gorščica sa elevacijom 2200 m bila je ove godine PH u trailu. Od naših članova nastupio je jedini iz kluba dorastao ovoj dužini i elevaciji, Silvio Car, otrčavši stazu za 5 sati, 18 minuta i 17 sec. Time je ostvario odlično 14. mjesto ukupno od muških i 3. mjesto u svojoj starosnoj kategoriji. Limit utrke bio je 6 sati. Svaka čast Silvio. Ovo je zaista odličan rezultat, pogotovo što je Silvio na svim zadnjim utrkama trčao ozlijeđen i pogotovo dva tjedna nakon Žumberak traila od 42km, ovo je time još veći rezultat. 🙂

Rezultate možete pogledati OVDJE.

Komentiraj

komentari